Відра

прямокутні пластикові відра з кришкою

Відправити запит пропозиціі

Прямокутні відра

Plast-Box виготовляє пластикові прямокутні відра в 4 розмірах: 2,5 л, 5 л та 2 види контейнер по 10 л.

Plast-Box виготовляє пластикові прямокутні відра в 4 розмірах: 2,5 л, 5 л та 2 види відер по 10 л.
Кожне прямокутне пластикове відро може бути забезпечене пластиковою або металевою ручкою, в залежності від потреб клієнта.

Щільна система закриття кришки та ущільнення забезпечує нерушимість пломби після першого заповнення.

Прямокутна форма пластикового відра, що полегшує його роPlast-Box виготовляє пластикові прямокутні відра в 4 розмірах: 2,5 л, 5 л та 2 види відер по 10 л.
Кожне прямокутне пластикове відро може бути забезпечене пластиковою або металевою ручкою, в залежності від потреб клієнта.

Щільна система закриття кришки та ущільнення забезпечує нерушимість пломби після першого заповнення.

Прямокутна форма пластикового відра, що полегшує його розташування, дозволяє ефективніше зберігати їх на палетах і складах.

Наші прямокутні пластикові відра відповідають всім стандартам безпеки для харчових і хімічних продуктів.

Дізнатися більше

 

 

Прямокутні відра

Безпечний транспорт та зберігання товарів це пріоритет для кожного підприємця. Ми пропонуємо прямокутні пластикові відра, які відповідають всім стандартам безпеки для харчових та хімічних продуктів. Наша продукція виготовлена з поліпропілену без запаху та кольору (PP), який вважається одним із найбезпечніших пластмас, дозволених для прямого контакту з харчовими продуктами. Серед інших використовуються легкі та міцні прямокутні пластикові відра з кришкою для зберігання молочних продуктів, риби та фруктових продуктів, сипучих продуктів, кормів для домашніх тварин, фарб, лаків, добрив та пральних порошків. Щільна система закриття кришки та ущільнення забезпечує нерушимість картриджа після першого заповнення. Це гарантія того, що товар надійде до замовника в тому стані, в якому залишив виробниче підприємство. Після зняття пломби кришку легко відкривати і закривати, що підвищує зручність користування виробом.

Plast-Box виробляє прямокутні пластикові відра в 4 розмірах: 2,5 л, 5 л та 2 види контейнер по 10 л. Ми є впевнені, що завдяки цьому кожний клієнт знайде в нас продукт, який найбільш відповідає його потребам. Кожне прямокутне відро з кришкою, яке можете знайти в нашій пропозиції, може бути оснащено практичною пластиковою або металевою ручкою, що дозволяє легко підбирати і розміщувати продукти в транспортних засобах, складах і пунктах продажу. Це також велика допомога для потенційних клієнтів. Прямокутна форма пластикових контейнерів полегшує їхнє позиціонування та дозволяє ефективніше зберігати їх на палетах та у складах.

Інноваційні способи декорування прямокутних пластикових відер

Ми знаємо, що упаковка – це не лише носій основної інформації про товар, а й маркетинговий контент, який реально впливає на результати продажів. Ми пропонуємо високоякісні прямокутні відра в багатьох кольорах: від класичного білого або чорного до відтінків сірого, енергійного червоного та елегантного темно-синього. Прикрашання контейнерів є вироблені за інноваційною технологією IML (In-Mould Labelling). Етикет продукту виготовляється з того ж матеріалу, що і контейнер, і стає постійно приєднана до упаковки вже на етапі виробництва. Завдяки цьому етикет є стійкий до бруду, вологи, низьких температур, стирання та механічних пошкоджень. На відміну від традиційних етикеток, він не вицвітає під впливом сонячного світла. Тару можна зберігати в холодильниках і морозильниках, це не впливає на якість декорування. Відро прямокутної форми з кришкою, маркуванням за останніми технологіями, наприклад IML, ідеально підходить для зберігання продуктів преміум-сегменту.

  • Відправити запит пропозиції

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
^