Біг-бокси та піддони

Каталог продуктів

Відправити запит пропозиціі

ВЕЛИКІ УПАКОВКИ ТА ПАЛЕТИ

Правильне зберігання товару на складі або у виробничій майстерні дозволяє гарантувати безпеку співробітників і швидко знайти продукти з цієї асортиментної групи. Продукти, що зберігаються, повинні бути належним чином захищені від механічних пошкоджень і хімічних речовин, шкідників, умов навколишнього середовища (включаючи вологу і УФ-випромінювання) та взаємних впливів.

ПЛАСТИКОВІ ВЕЛИКІ КОНТЕНЕЙРИ З НІЖКАМИ АБО ПОЛОЗАМИ

Складні контейнери виготовлені з пластику, стійкого до пошкоджень і деформацій. Вони використовуються для безпечного зберігання та транспорту тяжких продуктів. Великі контейнери типу big box можна штабелувати, що полегшує їх зберігання та транспорт в холі або за межами складського простору. Будьте особливо обережні, складаючи коробки один на одного. Якщо необхідно, вживайте додаткових заходів безпеки (наприклад, оберніть контейнери стретч-фольгою). Пластикові великі контейнери – big box, покладені один на одного, можна транспортувати, наприклад, за допомогою навантажувача, дотримуючись основних правил безпеки. Plast-Box пропонує контейнери з ніжками або полозами.

Дізнатися більше

 

 

ПЛАСТИКОВІ ПАЛЕТИ

Пластикові палети Plast-Box виготовлені з високоякісного пластику. Легкий і тривкий пластик дозволяє безпечно зберігати товар на піддоні. Перфорована конструкція забезпечує хорошу вентиляцію, що дозволяє підтримати правильні умови під час зберігання. Асортимент Plast-Box включає широкий асортимент пластикових піддонів, включаючи вкладені палети з ніжками та полозами.
Пластикові піддони призначені для транспортування та зберігання різних видів продуктів. Вони стійкі до механічних пошкоджень, деформації та більшості хімічних речовин, а також легко утримати чистоту. Можна їх безпечно складати для зберігання або транспортування.

ТРАНСПОРТНІ ВІЗКИ

Мобільні піддони на колесах є виготовлені з високоякісних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень і деформацій. Чотири поворотні колеса, що вільно обертаються, полегшують транспортування продуктів, наприклад, на склад, в майстерню або за межі складського простору. Візки доступні в двох розмірах для пластикових контейнерів, які також знаходяться в асортименті Plast-Box.

  • Відправити запит пропозиції

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
^