Відра

ВІДРА ПЛАСТИКОВІ ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Багаторічний досвід дозволив нашій компанії створити систему управління якістю і безпечністю продукції, необхідну для виробництва найкращої упаковки для харчової галузі.
Система управління якістю і безпечністю продукції, що діє на підприємстві, відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005, що засвідчено сертифікатом відповідності. Завдяки цій системі компанія виготовляє безпечну упаковку, що призначена для харчових продуктів.
Кожне відро (особливо харчове відро) виготовляється згідно вимог українського та європейського законодавства у сфері безпечності тари і упаковки, та може контактувати із харчовими продуктами.
Враховуючи потреби харчової галузі наша компанія пропонує харчові пластикові відра різних форм (круглі, овальні або прямокутні) і розмірів (різні діаметри і висота). Відра для харчових продуктів можуть бути виготовлені як з ручкою (пластикова або металева), так і без неї.

Для харчової галузі наша компанія пропонує, зокрема, пакувальні рішення, що забезпечують додатковий захист продуктів харчування. Відро пластикове харчове оснащена пломбами контролю першого відкривання, що гарантують недоторканість вмісту з моменту його наповнення у виробника і до моменту його використання кінцевим споживачем. В асортименті компанії є також ємності (харчові відра), що дозволяють запаювання бар’єрною плівкою. Така упаковка вже стала стандартом серед європейських виробників завдяки недоторканості вмісту запаяного контейнера і подовженню строку придатності запакованого таким чином харчового продукту.

При виробництві упаковки для харчових продуктів компанія «Пласт-Бокс Україна» виконує додаткове декорування зовнішньої поверхні упаковки і пропонує виконання декорування із застосуванням технології IML. При використанні технології IML етикетка стає невід’ємною частиною упаковки, вона не відклеюється, а якість друку вище, ніж при застосуванні традиційних методів друку.

Пластикові відра для харчових продуктів доступні в розмірах від 0,55 л до 33 л. Вони ідеально підходять для зберігання як невеликих роздрібних продуктів харчування (наприклад, морозива, солодощів, цукерок, салатів), так і готових продуктів харчування і напівфабрикатів, що поставляються оптом в ресторани, пекарні, переробні підприємства. Харчова упаковка також часто використовується для зберігання корму для тварин і домашньої худоби.

Якість без компромісів

Риба

солена риба
риба в розсолі
риба в інших соусів
рибні салати

Молочні продукти

сири
сметана
вершки і йогурт
масло і маргарин
морозиво

Фрукти та овочі

джеми і конфітюри
мед
мариновані та солоні овочі
салати, фрукти і овочі

Інші продукти

попкорн і арахіс
цукрова вата
цукерки та драже
яйця і яєчні маси
харчування й інше

Хімічна галузь

^