Відра

ПЛАСТИКОВІ ВІДРА (ВІДРО З КРИШКОЮ)

Відправити запит пропозиціі

Круглі відра

Plast-Box виробляє пластикові круглі пластикові відра об’ємом 0,55 л – 33 л.

Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних пластикових відер з кришкою різного об’єму: від 0,5 л до 33 л. Ми віримо, що наші продукти відповідають якнайбільшій кількості підприємств з різних галузей. Круглі пластикові відра та кришки Plast-Box виготовлені з поліпропілену – безпечного пластику, що ідеально підходить для переробки. пластикові відра мають спеціальний механізм, пломбу, що розривається при першому використанні, що захищає товар від протікання та забруднення. За бажанням клієнта до кожного відра можемо прикріпити практичну ручку із пластику або комбінації пластику та металу. Це рішення, яке забезпечує зручне зберігання та транспортування товарів. Кругле пластикове відро з кришкою доступне в різних кольорах, таких як білий, чорний, коричневий, бірюзовий, жовтий або синій. Весь асортименти доступних кольорів COLOR PRO можна знайти тут.

 

 

jQuery(function ($) { if (window.jQuery) { $(“.read-more-about”).click(function() { $(“.wiadra-plastikowe-opis”).css(“display”,”block”); $(‘html, body’).animate({ scrollTop: $(“.wiadra-plastikowe-opis”).offset().top-150 }, 1500); }); } });

Круглі відра – легке транспортування та зручне зберігання

Круглі відра з пластику є легкі і стійкі до пошкоджень та діяння зовнішніх факторів. Завдяки цьому можна їх легко транспортувати. Форма відер уможливлює безпечне та ергономічне зберігання товарів на складах. Переваги пластику оцінили не тільки підприємці, а й роздрібні клієнти. Круглі відра Plast-Box з ручкою можна зручно зберігати тривалий час, наприклад, вдома або у підвалі.

Етикет нового покоління

Висока конкурентоспроможність, як у харчовій, так і в хімічній промисловості, сприяла підвищенню інтересу до нових технологій прикрашання пластику. IML (In-Mould Labelling) уможливлює тривале з’єднання відбитка з упаковкою вже на етапі виробництва відра. Етикетки, створені під час цього процесу, стійкі до стирання, вологи та бруду. Завдяки цьому круглі відра можна зберігати навіть при низьких температурах без шкоди для якості. Нові технології йдуть рука в руку з екологією! Упаковка, прикрашена етикетками IML, повністю підлягає переробці.

  • Відправити запит пропозиції

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
^