Відра

Каталог продуктів

Відправити запит пропозиціі

Овальні відра

Plast-Box виготовляються пластикові овальні відра в 3-х розмірах: 3 л, 5 л і 12 л.

Кожне овальне пластикове відро є постачене металевою ручкою. Щільна система закриття кришки та ущільнення забезпечує нерушимість картриджа після першого заповнення.
Подовжена форма овальних пластикових відер полегшує ергономічне набирання вмісту відра та робить, що перенесення контейнера буде більш зручна.
Наші овальні пластикові відра відповідають всім стандартам безпеки для харчових продуктів і хімічних продуктів.

Дізнатися більше

 

 

Пластикові овальні відра

Якісна тара це гарантія того, що продукти, які в ній зберігаються потрапляють до покупців у цілості. Пластикові відра та кришки, які можете знайти в нашій пропозиції, виготовлені з поліпропілену (PP), тобто безбарвного пластику без запаху, надзвичайно стійкого до вологи та механічних пошкоджень. Наші овальні пластикові відра виготовлені з матеріалів, дозволених для прямого контакту з харчовими продуктами, які відповідають необхідним стандартам безпеки для харчової, та для хімічної промисловості. Знаючи, наскільки важливо для наших клієнтів підтримувати високу якість продукції, кожне відро є постачене спеціальним ущільнювачем, який дозволяє щільно закривати кришку після першого наповнення.

Plast-Box виробляє овальні пластикові відра трьох розмірів: 3 л, 5 л та 12 л. В результаті наші клієнти можуть вибрати потужність, яка найбільш відповідає їхнім потребам. Кожен продукт може бути постачений зручною металевою ручкою. Це рішення яке полегшує зберігання та переміщення товарів у межах виробничого підприємства та в точках продажу. Видовжена форма овальних пластикових відер полегшує ергономічне набирання вмісту відра і робить перенесення контейнера, щоб сталося набагато зручнішим.

Сучасні методи декорування пластикових контейнерів

Пластик це матеріал, який є не тільки функціональний, але й пропонує більше можливостей для декорування, аніж інші матеріали, такі як скло чи папір. За бажанням клієнта наші відра та кришки можемо забарвити в будь-який колір з палітри, представленої на нашому веб-сайті. Ми використовуємо тільки високоякісні барвники, дозволені для прямого контакту з харчовими продуктами. Колір упаковки – це однак не усе! Одним з найважливіших елементів продукту є етикет, який має не тільки інформативний, але й маркетинговий характер. In-Mould Labelling стає більш популярним серед виробників харчової та хімічної промисловості. Технологія IML дозволяє тривале сполучення етикетку до відра. Завдяки тому, що обидва елементи виготовлені з одного матеріалу, прикрашання, виготовлене таким чином, відрізняється винятковою стійкістю до погодних умов і високою якістю виконання.

Пластик не тільки легкий і міцний, що впливає, на зменшення витрат на транспортування та зберігання, але й на екологічні витрати. Пластикові відра з прикрашанням, виготовленими за технологією IML, ідеально підлягають переробці.

  • Відправити запит пропозиції

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
^