Ведра

Хімічна галузь

Фірма «Пласт -Бокс Україна» спеціалізується на виробництві упаковки з пластмас для лакофарбових матеріалів та будівельної хімії.
Для хімічної галузі компанія надає широкий вибір контейнерів різної форми і об’єму, пристосованих до вимог ринкових стандартів. Висока якість упаковки забезпечується завдяки функціонуванню системи управління якістю, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що засвідчено відповідним сертифікатом.
Компанія «Пласт-Бокс Україна» пропонує, зокрема, упаковку спеціальної конструкції (спеціальна форма денця, зовнішнього канту, наявність «шейкерного» замка у складі вузла герметизації контейнера, особлива форма центруючих пелюстків на кришці, тощо), які підходять для колеруючих міксерів (шейкерів). Крім того, пропозиція фірми включає упаковку, придатну для різних видів продуктів хімічної галузі (наприклад, пральних порошків, відбілювачів, рідин для миття посуду і т.п.), а також продуктів будівельної галузі та важкої хімії (в тому числі: лаків, фарб, шпаклівок, клеїв, штукатурок та асфальтних мас, тощо).

При виробництві відер компанія використовує пластик із групи поліолефінів- РР (поліпропілен). Виробництво контейнерів відбувається на сучасному обладнанні найвідоміших світових виробників із застосуванням оснастки, виготовленої найкращими європейськими компаніями, що поєднує найновіші тенденції у сфері упаковки та десятиліття досвіду у розробці жорсткої тари. Новітні технології, досвід та ретельний підбір матеріалів дозволяють випускати упаковку із оптимальним балансом жорсткості та стійкості до механічних впливів. Такі ємності довговічні, легкі, стійки до пошкоджень дії різноманітних хімічних речовин.

З огляду на різні потреби клієнтів в хімічній галузі, пластикові відра  оснащені пломбами контролю першого відкривання, що гарантують недоторканість вмісту з моменту його наповнення у виробника і до моменту його використання кінцевим споживачем..
Завдяки герметичності контейнерів, речовини, що зберігаються в них, не розкладаються під впливом повітря, а також не загрожують безпеці навколишнього середовища.

Відра, які поставляються клієнтам, можуть бути додатково декоровані різними видами декорування, наприклад із застосуванням технології IML (in-mould label ).

Якість без компромісів

Будівельна хімія

фарби і фарби на водній основі
штукатурки
шпаклівки
клеї
інше

Важкі хімічні речовини

виробництво асфальту
бітум
клеї
герметики
інше

Споживча галузь

^