Ящики

Каталог продуктів

Відправити запит пропозиціі

ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Пластикові коробки є безцінними в харчовій промисловості. Вони використовуються для транспортування, зберігання та представлення різноманітних харчових продуктів, включаючи фрукти, овочі, хліб, м’ясо, молочні продукти та рибу.

ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ – ПРОСТЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА ТРИВАЛІСТЬ РОКАМИ
Контейнери Plast-Box виготовлені з легкого та міцного пластику (найчастіше поліпропілену без кольору та без запаху, дозволено для прямого контакту з харчовими продуктами та регрануляту HDPE), стійкого до механічних пошкоджень, деформації та більшості зовнішніх факторів. Завдяки цьому виробник продуктів харчування може бути впевнений, що після того, як товар покине фабрику чи склад, буде безпечно доставлений покупцеві.

Дізнатися більше

 

 

Контейнери можна штабелувати, завдяки чому вони займають мало місця як під час транспортування, так і під час зберігання. У пропозиції Plast-Box, окрім традиційних контейнерів, ви також знайдете контейнери, які розплющуються в складеному вигляді, щоб заощадити місце для зберігання.
Пластикові контейнери для зберігання Plast-Box також оснащені зручними ергономічними ручками для легкого транспортування та використання. Завдяки цьому контейнер можна легко переміщати з одного місця на інше місце, не турбуючись про безпеку перевезеного на ньому вантажу. Після очищення пластикові коробки можна використовувати повторно, наприклад, для зберігання або експонування продуктів. Завдяки простій конструкції контейнери є легко підтримувати в чистоті протягом усього періоду використання.

ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ ДО ЗБЕРІГАННЯ ДЛЯ БАГОТЬОХ ГАЛУЗЕЙ

Пропозиція Plast-Box включає, між іншими контейнери з гладким дном, що дозволяють зберігати дрібні предмети та інструменти, та контейнери зі спеціальною ажурною структурою, що забезпечує достатню вентиляцію вантажу на піддоні. Пластикові контейнери для зберігання Plast-Box доступні в багатьох розмірах і кольорах. Завдяки цьому кожний клієнт знайде рішення, яке відповідає його потребам.
Пластикові контейнери популярні в багатьох галузях, м. ін. хлібопекарська, м’ясна та садівнича, а також модельна, будівельна, садівницька, інструментальна та автомобільна промисловість. Вони дозволяють безпечно зберігати різноманітні продукти, від квітів і продуктів харчування до дрібних інструментів і офісних документів. Вони полегшують розповсюдження, зберігання та демонстрацію товарів і виготовлені з вторинної сировини. Завдяки тому можна використовувати повторно після обробки.

  • Відправити запит пропозиції

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
^