Пласт-Бокс
Україна

Компанія

Пласт-Бокс Україна

Сьогодні «Пласт-Бокс Україна» – це більше 18 000 м2 виробничих і складських приміщень. Виробництво оснащене інноваційним високотехнологічним обладнанням, основу якого складають термопластавтомати – машини для лиття відомих світових виробників KraussMaffei (Німеччина), Husky Injection Moulding (Канада) із силою змикання від 80 до 1000 т.

Основний напрямок діяльності підприємства – це виробництво контейнерів різного об’єму, форми і кольору з пластиковими або металевими ручками. Компанія велике значення приділяє розробкам нових рішень в секторі дизайну та декорування тари і упаковки. Клієнтам компанії доступний широкий асортимент контейнерів круглої, овальної і прямокутної форми ємністю від 0,5 л до 33 л, які дозволяють гнучко вирішувати завдання виробничої економії, зберігання і транспортування, успішного просування бренду за рахунок створення незабутнього образу.

Продукція компанії «Пласт-Бокс Україна» широко використовується в багатьох галузях промисловості. Контейнери застосовуються для потреб харчової галузі, в тому числі для риби, молочних продуктів, кетчупів, майонезів, фруктово-овочевих джемів та консервів. Компанія також спеціалізується на виробництві упаковки для хімічної галузі, зокрема, для лакофарбових матеріалів та будівельної хімії.

Ще одним напрямком діяльності компанії є виробництво ящиків. Ящики «Пласт-Бокс Україна» широко використовуються для транспортування та зберігання овочів і фруктів, м’ясної та молочної продукції, риби, хлібобулочних виробів. Продумана конструкція ящиків, що базується на десятиліттях досвіду виробництва, та ретельно підібрані матеріали забезпечують їх надійність і тривалу експлуатацію. Така тара придатна для глибокої заморозки (-40°С) і дозволяє санітарну обробку завдяки високій стійкості матеріалу до агресивних середовищ.

Teхнологія

Сучасні технології

Різноманітність пропонованого компанією «Пласт-Бокс Україна» асортименту дозволяє кожному клієнту знайти кращу упаковку для його товарів.
Основним  асортиментом виробництва є відра. Різноманітність їх форм (круглі, овальні, прямокутні) і об’ємів (від 0,55 л до 33 л) задовольняє потреби і вимоги клієнтів. Всі відра мають пломбу контролю першого відкривання, яка, в свою чергу, гарантує недоторканість вмісту з моменту його наповнення у виробника і до моменту його використання кінцевим споживачем. Відра, залежно від вимог клієнтів, можуть бути укомплектовані пластиковими або металевими ручками. Компанія виготовляє контейнери, які завдяки своїм конструктивним особливостям (спеціальна форма денця, зовнішнього ранту, наявність «шейкерного» замка у складі вузла герметизації контейнера, особлива форма центруючих пелюстків на кришці, тощо), якнайкраще підходять для перемішування лакофарбових матеріалів на гіроскопічних та віброміксерах.

Упаковки однакової ємності можуть відрізнятися окремими розмірами: нижнім і верхнім діаметром, висотою, конструкцією кришки або бокового канта, що дозволяє підібрати контейнер, виходячи з власних потреб, наприклад, налаштувань технологічної лінії.

Впізнаваність продукту компанії на ринку є дуже важливою. Підприємства-виробники вважають за краще, щоб їх продукт був упакований в тару не лише певної форми, але і мав індивідуальне декоративне оформлення. Це можна зробити декількома способами. Одним із них є можливість виготовлення відра, кришки або пластикової ручки будь-якого кольору. Ми пропонуємо вже існуючу різнокольорову гаму кольорів, а також можемо підібрати особливий колір, який дозволить істотно виділити продукт. Іншим способом декорування є декорування із застосуванням технології IML (In-Mould-Labelling). Цей метод декоративного оформлення здійснюється за бажанням замовника шляхом впаювання заздалегідь надрукованих етикеток у вироби в момент їх формування.

Технологія IML

Технологія IML

Враховуючи вимоги ринку і сучасні технології, підприємство «Пласт-Бокс Україна» пропонує декорування упаковки з використанням технології IML (In-Mould-Labeling).
Цей метод декоративного оформлення здійснюється шляхом впаювання заздалегідь надрукованих етикеток у вироби в момент їх формування. Додаткові ефекти, які можна додати структурі поверхні ємкості (матовість, сатин, блиск, надання фактурності), значно збільшують привабливість такої упаковки.

Щоб краще зрозуміти можливі сфери застосування продукції з IML-етикетками, коротко перерахуємо їх основні переваги:

  • етикетка та упаковка виглядають як єдине ціле, що підвищує зовнішню привабливість товарів;
  • продукція з IML етикетками має підвищену стійкість до зовнішніх механічних та хімічних впливів; етикетки, що впаюються, є вологостійкими та гігієнічними, а також стійкими до перепадів температури. Отже, це найкраще рішення для декорування пластикових контейнерів для заморожених і охолоджених продуктів.
  • для виробництва етикеток використовується високоякісний друк, тому продукт має на упаковці чітку графіку і фотореалістичні зображення, що дозволяє виділити товар на полицях магазинів;
  • декорування за допомогою IML дозволяє створювати широкий діапазон дизайнерських рішень для виробів з пластику, використовуючи різноманіття поєднань основ, фарб та лаків;
  • автоматично відбувається додатковий захист від підробок, оскільки IML-технологією володіють, як правило, досить великі виробники, які не будуть брати участь у піратському виробництві;
  • знижується вартість етикетування, оскільки ця операція поєднана з процесом виготовлення упаковки;
  • упаковка повністю підлягає вторинній переробці (тому що етикетка і тара зроблені з одного матеріалу), а це, в свою чергу, сприяє охороні навколишнього середовища;
  • можна використовувати більш високі (на 10-20%) швидкості розфасовки продукту, оскільки етикетка має міцне зчеплення з поверхнею, що, в свою чергу, знижує ризик її пошкодження;
  • полегшується внутрішньофірмовий облік готової тари (якщо всі контейнери промарковані і підписані, переплутати їх набагато важче, ніж «безіменні» ємності).

Конструкція в деталях

СЕРТИФІКАТИ

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Висока якість всієї продукції – принцип компанії «Пласт-Бокс Україна».

Відділ технічного контролю ретельно слідкує за випуском контейнерів на всіх етапах виробництва, починаючи від контролю за якістю сировини і закінчуючи завантаженням  готового продукту. В результаті такої налагодженої системи наші партнери гарантовано отримують якісний товар.

Політика компанії у сфері якості передбачає тісну взаємодію із клієнтом. Наші співробітники постійно спілкуються зі споживачем, прислуховуються до його потреб і відслідковують його задоволеність співпрацею. Завдяки цим знанням, помноженим на багаторічний досвід, компанія йде в ногу із потребами клієнта та підтримує якість своєї продукції у відповідності із принципом «зробити все добре з першого разу».

^