Відра

Каталог продуктів

Відправити запит пропозиціі

Круглі відра

Plast-Box виробляє пластикові круглі пластикові відра об’ємом 0,55 л – 33 л.

Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних відер різного об’єму: від 0,5 л до навіть 33 л. Ми віримо, що завдяки цьому наші продукти відповідатиме очікуванням якомога більшої кількості підприємців різних галузей. Круглі відра та кришки Plast-Box є виготовлені з поліпропілену – безпечного та тривалого пластику, ідеально придатного для обробки. Відра мають спеціальний механізм, який забезпечує: ущільнення, що розривається при першому використанні, яке захищає товар, м. тн. проти розливу та забруднення.

За бажанням клієнта до кожного відра можемо закріпити практичну ручку виключно з пластику або комбінації пластику і металу. Це рішення, яке забезпечує зручне зберігання та транспорт товарів. Круглі відра доступні в багатьох цікавих кольорах, таких як білий, чорний, коричневий, червоний, жовтий або синій. Усякий асортимент доступних кольорів COLOR PRO можна знайти тут.

Дізнатися більше

 

 

Круглі відра – легке транспортування та зручне зберігання

Круглі відра з пластику є легкі і стійкі до пошкоджень та діяння зовнішніх факторів. Завдяки цьому можна їх легко транспортувати. Форма відер уможливлює безпечне та ергономічне зберігання товарів на складах. Переваги пластику оцінили не тільки підприємці, а й роздрібні клієнти. Круглі відра Plast-Box з ручкою можна зручно зберігати тривалий час, наприклад, вдома або у підвалі.

Етикет нового покоління

Висока конкурентоспроможність, як у харчовій, так і в хімічній промисловості, сприяла підвищенню інтересу до нових технологій прикрашання пластику. IML (In-Mould Labelling) уможливлює тривале з’єднання відбитка з упаковкою вже на етапі виробництва відра. Етикетки, створені під час цього процесу, стійкі до стирання, вологи та бруду. Завдяки цьому круглі відра можна зберігати навіть при низьких температурах без шкоди для якості. Нові технології йдуть рука в руку з екологією! Упаковка, прикрашена етикетками IML, повністю підлягає переробці.

  • Відправити запит пропозиції

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ХОЛДИНГ
Plast Box
^