Упаковка, виготовлена
за технологією термоформування

Пакети, виготовлені за технологією термоформування (залежно від асортименту), можуть бути виготовлені тиражем до 500 тис. день в день.

Ця технологія використовується в компанії Stark, що належить до Групи Plast Box Термоформування полягає в термічному формуванні та формуванні під тиском фольгованої упаковки. Це технологічний процес, при якому з жорстких плівок, попередньо підіграних до певної температури, близької до точки розм’якшення (характерної для даного матеріалу), формують пакети про виразних формах. Відносно проста, дешева та високоефективна обробка викликає те, що термоформування є дуже популярне серед клієнтів.

Упаковка, виготовлена за цією технологією, є дешевше аніж упаковки, виготовлені із ін’єкцієї. Термоформування дозволяє виготовляти з різних матеріалів, таких як полістирол, ПЕТ або поліпропілен. Упаковку можна піддавати переробці.

Дізнатися більше

 

Термоформування

Термоформування – це інноваційний метод обробки пластикових матеріалів, що полягає в термічному формуванні та формуванні під тиском плівок, виготовлених, м.тн. шляхом виготовлені з поліпропілену або полістиролу. Створені таким чином контейнери легкі, міцні та стійкі до багатьох зовнішніх факторів. Завдяки своїм унікальним властивостям пластик використовується в багатьох галузях промисловості, також в харчовій промисловості, на яку діють найбільші рестрикції та обмеження. Технологія термоформування відносно дешева і швидка. Це також забезпечує високу повторюваність форм. Завдяки цьому упаковка з полістиролу та поліпропілену характеризується високою естетикою здійснення.

Упаковки PS виготовлені через Stark доступні в різних розмірах. Крім того, ми можемо зробити ідеально підібрану кришку, яка захищає вміст від проливання, пошкоджень та бруду. У нашої пропозиції не має того, чого шукаєте? Ми проектуємо упаковку на замовлення, яке ідеально підходить для вашого бізнесу.

Безпечна та міцна харчова упаковка

Полістирол це пластичний матеріал, який чудово підходить для термоформування. Упаковка PS ідеально підходить для зберігання та транспортування різних видів харчових продуктів, наприклад, морозива (м. ін. ремісниче морозиво, морозиво масового виробництва, булочки з морозива, імпульсне морозиво), молочних продуктів (наприклад, йогурт, вершки, сир, маргарин, масло) ) або оброблена риба та фрукти (включаючи джеми, мармелад та салати).

Міцне та естетичне прикрашання пінополістиролової упаковки
Хочете відзначити свій товар на полиці магазину? Зробіть ставку на якісний етикет, який приверне покупців. Ми пропонуємо різні види декорування харчової упаковки: традиційне маркування та за технологію IML. In-Mould Labelling це тривалість, висока якість здійснення та екологічність. Створені таким чином контейнери та кришки повністю підлягають переробці.

Екополітика в галузях пластичних матеріалів

Виробники, які хочуть зменшити викиди CO2, користуються пластиком. Ми не відмовляємося від пластику, тобто завдяки йому багато продуктів можуть дістатися до найвіддаленіших куточків світу без шкоди для якості, але коли ми виробляємо харчову упаковку, ми думаємо про майбутнє. Ми обмежуємо споживання пластику та використовуємо сучасні, енергозберігаючі машини. Крім того, всю полістиролову упаковку можна переробити та використати повторно після використання.

^