Упаковка, виготовлена
методом лиття під тиском

Група Plast Box має в оферті висококласну упаковку малої місткості ємністю до 1 літра, призначену для харчової промисловості.

Упаковка виготовлена за технологією ін’єкцій, що гарантує найвищу якість продукту з точки зору естетики та чудових механічних властивостей. Це дозволяє отримувати упаковки практично будь-якої форми, з чудовими механічними властивостями та високими естетичними цінностями. Технологія ін’єкцій ідеально підходить для виробництва невеликої упаковки для молочних продуктів і морозива.

Дізнатися більше

 

Упаковка формувана за ін’єкцією

Контейнери для їжі Stark є виготовлені з високоякісного пластику та призначені для контакту з харчовими продуктами. Поліпропілен, позначений символом РР та цифрою 5, є безбарвною органічною хімічною сполукою без запаху. Характеризується вона високою стійкістю до пошкоджень і більшості зовнішніх факторів. Завдяки цим властивостям він легко використовується в багатьох галузях промисловості, в тому числі в харчовій промисловості. Поліпропіленова харчова упаковка також підлягає переробці. Після використання та обробки можна їх використовувати повторно.

Пластикові контейнери для швидкопсувні їжі

Виробник несе відповідальність за те, щоб харчові продукти надійшли до клієнта в стані, в якому вони залишили виробниче підприємство. Пластикові харчові контейнери Stark мають ергономічні форми. Завдяки того вони є зручні у використанні та зручні для зберігання. Контейнер з ідеально закритою кришкою подовжує термін придатності харчових продуктів. Невелику пластикову упаковку використовують виробники молочних продуктів, морозива та делікатесних виробів. У пластикових харчових контейнерах можете знайти, серед іншого сир, йогурт, вершки, заморожені десерти та багато іншого.

Безпечний транспорт до замовника

Пластик це легка матерія та він стійкий до механічних пошкоджень. Завдяки цьому він чудово захищає їжу під час транспортування. Пластиковий харчовий контейнер захищає продукти від впливу погодних умов, напруклад УФ-випромінювання або вологу. Щільна покришка з високоякісного пластику захищає від забруднення та розвитку шкідливої для здоров’я цвілі. Вибираючи тару з високоякісного пластику, виробники можуть бути впевнені, що їхня продукція надійде до покупців в стані, в якому вони вийшли з виробничого цеху.

Сучасні технології у виробництві харчової упаковки

Для виробництва пластикової харчової тари використовуються новітні технології. Особливою популярністю користується формування за ін’єкцією. Поліпропілен це матеріал не тільки надзвичайно легкий і тривалий, але також термопластичний. Після підіграння до відповідної температури йому можна сформувати будь-яку форму. Харчова упаковка, виготовлена методом лиття під тиском, характеризується високою якістю виготовлення. З цієї причини їх часто використовують виробниками преміальних брендів.

^