Тонкостінні відра для харчової промисловості

За останні кілька років тонкостінна упаковка зайняла особливу нішу на ринку жорсткої пластикової упаковки. Широке поширення вона набула в харчовій промисловості. Дружність упаковки з поліпропілену до харчового продукту доведена багаторічним досвідом використання полімерних матеріалів в молочній промисловості.

Тонкостінна тара і упаковка з поліпропілену володіє рядом переваг для розфасовки молочних продуктів. Насамперед, це її екологічність і безпечність.

Пластикові відра з поліпропілену виробництва ТОВ «Пласт-Бокс Україна» мають всі санітарно-гігієнічні документи, що гарантують безпеку упаковки при контакті з харчовими продуктами. На високому рівні знаходиться дотримання гігієнічних стандартів. Виробничий персонал проходить регулярну підготовку, яка допомагає дотримуватися відповідних норм.

Ще однією незаперечною перевагою якісної тонкостінної упаковки є те, що при низькій вазі вона має високу міцність. Вироблені нашою компанією пластикові відра лінійки LB / UL – це економічні вироби у високотехнологічному виконанні, і в свою чергу володіють максимальною міцністю. Незважаючи на малу товщину стінок, тара стабільна на лінії розливу і дуже надійна. ТОВ «Пласт-Бокс Україна» є одним з небагатьох виробників, які пропонують абсолютно герметичну тонкостінну упаковку. Вироблена тара придатна для використання при гарячому розливі, а також зберігання в умовах заморозки.

Звертаємо також Вашу увагу на те, що ТОВ «Пласт-Бокс Україна» знаходиться в числі небагатьох підприємств України, які освоїли виробництво тонкостінної пластмасової тари із застосуванням IML-технологій. Наш завод пропонує ємності 3,5,10л з можливістю нанесення IML-етикетки як на сам контейнер, так і на кришку.

Подібна упаковка дає новий рівень якості та ні з чим незрівнянні можливості зображення. Яскрава і така що запам’ятовується, вона привертає увагу до продукту, дозволяє виділитися серед конкурентів, спонукає зробити покупку. Можна сказати, що IML-технологія підвищує вартість бренду без додаткових рекламних вкладень. Упаковка з ІМЛ дозволяє поглянути на продукт по новому і надати йому особливу привабливість. Ці фактори дуже важливі, особливо в той момент, коли кінцевий споживач стоїть біля полиці магазину і вибирає продукт серед ряду аналогів.

Вироблена нашим підприємством тара створює більш виграшну позицію Вашого продукту, не тільки тому, що ефектно виглядає на полицях, а й завдяки властивим їй споживчим властивостям: вона проста у використанні, захищена від несанкціонованого відкриття, легко відкривається і повторно закривається.

Наше підприємство здатне забезпечити необхідні обсяги тари для безперебійного виробництва Вашої продукції, тим самим гарантувати стабільність великих поставок в оперативному режимі !!

Отримати детальну інформацію Ви можете зателефонувавши у відділ продажів +380462 652022 або відправивши запит на електронну пошту: e – mail: sales@plast-box.com.ua

^